Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Construieşte-ţi o carieră în domeniul financiar-bancar la Provident Financial România. Ce faci la noi? - Prezinti și promovezi prin telefon serviciile companiei - Participi la realizarea diferitelor proiecte: campanii de vanzare, campanii inbound, campanii de call-back, gestionezi solicitarile si reclamatiile, participi la sondaje de piaţă ad-hoc - Comunici politicos și tratezi cu respect persoanele cu care comunici la telefon - Oferi servicii de calitate clienţilor, promovând o imagine pozitivă a companiei - Tratezi apelurile cu promptitudine şi acurateţe De ce noi? Pentru că îți oferim: - Program de lucru flexibil - Mediu de lucru tânăr, energic și prietenos - Bonusuri lunare de performanţă, tichete de masă, abonament medical - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată - Dezvoltare profesională - traininguri interne (vânzări, customer care, dezvoltare personală etc.) - Oportunități de avansare

Cerinte

De ce tu? Pentru că: - Ești student sau absolvent de studii superioare - Ești pregătit să asculți clienții și să le rezolvi problemele prin serviciile oferite de compania noastra - Ești flexibil și axat spre rezultate - Printre calitățile tale se numără spontaneitatea, spiritul de echipă și flexibilitatea.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai