Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Iti doresti un venit, fie chiar si suplimentar? Daca da, KANTAR TNS - BUCURESTI, una dintre cele mai cunoscute companii de cercetare a opiniei publice, angajeaza persoane dinamice pentru postul de operator call center. Munca presupune realizarea sondajelor de opinie prin telefon, asistate de un calculator.

Cerinte

minim studii medii; - seriozitate; - punctualitate; - cursivitate in vorbire; - fire comunicativa; - dorinta de munca si dezvoltare Avantaje: - prezenta zilnica nu este obligatorie, poti veni doar atunci cand iti permite programul; - program flexibil, dar minim 3-4 ore/zi; - poti veni dimineata sau seara, incadrandu-te in intervalul 09:00-20:00; - plata avantajoasa, fixa – pe ora; - bonusam performanta ta, fidelitatea, implicarea. Interesant, nu? Trimite C.V.-ul tau si te vom suna in cel mai scurt timp. Se lucreaza in schimburi de minim 3-4 ore in intervalul orarin zilele pe care le ai disponibile. Se poate lucra atat dimineata, cat si dupa – amiaza sau seara, precum si in weekend daca esti disponibil. Poti primi bonusuri si daca ne recomanzi alte persoane. Asa ca anunta si prietenii :)

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai