Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Pozitia este pentru o perioada determinata de 6 luni. De ce noi? Pentru că îţi oferim: - Pachet salarial atractiv: salariu de bază, tichete de masa, bonusuri de performanţă, abonament medical la Regina Maria - Traininguri interne (vânzări, customer care, dezvoltare personală, etc) - Oportunitatea de a te dezvolta profesional şi de avansare într-o companie multinațională - Orar flexibil - Mediu de lucru tânăr, energic și prietenos.

Cerinte

De ce tu? Pentru că: - Ai minim 6 luni experiență în activitatea de colectare debite (early sau late collection) - Ai excelente abilități de negociere, comunicare și vânzare - Ești orientat spre rezultate - Printre calitățile tale se numără spontaneitatea,spiritul de echipă și flexibilitatea - Ești orientat către client și ai atenție la detalii - Ești student sau absolvent de studii superioare

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane