Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client important din Tg Mureș, căutăm urgent operatori depozit. Responsabilități: - Etichetează produsele recepționate și le transferă în depozite - Completează și întreține fișele de magazie, operează stocurile - Răspunde de corectitudinea stocurilor din depozite și de îndeplinirea cerințelor - Participă la realizarea inventarului periodic - Manipulează mijloacele de transport de mărfuri (transpaleți, stivuitoare) - Pregătește produsele pentru livrare, respectă instrucțiunile de lucru referitoare la ambalare, etichetare produse - Scanează sau operează manual transferurile de produse, înregistrează livrările. Oferta: pachet salarial competitiv, tichete de masă, precum și alte bonusuri și beneficii conform Contractului Colectiv de Munca

Cerinte

- Limba maghiară la nivel avansat - Condiție fizică bună - Experiență în gestiune - Operare calculator: nivel mediu - Rezistență la efort fizic - Rezistență la stres - Abilități de a lucra împreună cu alte persoane, abilități foarte bune de comunicare, competențe sociale, adaptabilitate, discreție - Punctualitate - Experiența în depozit – reprezintă avantaj - Autorizație ISCIR de lucru cu stivuitorul – reprezintă avantaj

Restrictii

Limbi straine necesare Maghiara

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja