Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Descarca si receptioneaza materia prima de la furnizori; Inregistreaza informatiile legate de materia prima receptionata in sistemul informatic (Oracle); Descarca materia prima in locatia de depozitare temporara; Livreaza materia prima pentru a fi inspectata de Departamenul de Calitate; Transfera materia prima in locatia permanenta de depozitare; Introduce locatia permanenta a fiecarui tip de materie prima in sistemul informatic (Oracle); Pregateste comenzile pentru departamentul de productie in conformitate cu datele de livrare si fisa tehnica a produselor; Realizeaza pregatirea, impachetarea si incarcarea produselor finite; Contribuie la realizarea inventarelor periodice; Raporteaza orice problema de receptie sau livrare catre Supervizorul de Depozit; Pastreaza confidentialitatea informatiilor; Sa respecte regulile de siguranta la locul de munca; Sa respecte prevederile instructiunilor proprii de securitate si sanatate in munca; Sa respecte regulile de prevenire si stingere a incendiilor ; Sa coopereze cu angajatorul si/sau cu lucratorii desemnati, atat timp cat este necesar pentru a face posibila realizarea oricaror masuri sau cerinte dispuse de catre inspectorii de munca si inspectorii sanitari, pentru protectia sanatatii si securitatii lucratorilor; Sa coopereze cu angajatorul si/sau cu lucratorii desemnati, atat timp cat este necesar pentru a permite angajatorului sa se asigure ca mediul de munca si conditiile de lucru sunt sigure si fara riscuri pentru sanatate si securitate in doemniul sau de activitate.

Cerinte

Candidatul ideal Experienta anterioara ca si Operator Depozit constituie avantaj; Cunostinte Operare PC – nivel mediu; Absolvent Scoala Profesionala sau Liceu; Permis manipulare motostivuitor – avantaj; Cunostinte ERP – avantaj; Cunostinte Limba Engleza – avantaj.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane