Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam pentru clientul nostru, un important magazin de fashion (Boutique Mall), o persoana responsabila care sa ocupe postul de Operator Depozit. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cu planuri de dezvoltare, te invitam sa ne cunoastem! Descrierea postului-Care sunt responsabilitatile tale? • Gestionarea bunei desfasurari a activitatilor din depozit; • Ambalarea in mod corespunzator a coletelor; • Aranjarea produselor in depozit si organizarea spatiului de lucru; • Incarcarea si descarcarea produselor in/din masini (greutate usoara); • Inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa; • Evidenta documentatiei.

Cerinte

Candidatul potrivit-Cum ne-am dori sa fie noul angajat? • Ordonat, punctual, simt practic, usurinta in orientare • Responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa; • Cunostinte de utilizare si operare PC - MS Office, Internet, E-mail; • Rezistenta la efort sustinut. Beneficii • Salariu avantajos • Discount produse • Mediu de lucru placut

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai