Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Wide Range Services recruteaza pentru postul de Operator Depozite pentru Anglia! LUCRATOR DEPOZIT - FARA LIMBA ENGLEZA!! Salarizare intre 7,60 - 8,75 Lire Sterline Brut/ Ora, in functie de performante, ture si departament Cu contract de munca/ Cazare asigurata, plan de sosire asigurat, preluare de la aeroport asigurat. Castiga lunar £1150 - £1750 net lunar! - Minim 40-48 ore /saptamana. Se efectueaza ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului, acestea sunt remunerate separat conform turelor. - Cazare gasita de agentul imobiliar, la 70 lire/ saptamana; - Conditii de lucru: impachetare, sortare, etichetare, verificare defecte si pregatire livrare articole vestimentare. - Contract cu termen nedeterminat. - Sunt disponibile job-uri atat pentru femei, cat si pentru barbati sau pentru cupluri. Depozitul de Imbracaminte este responsabil pentru stocarea și distribuirea produselor către lantul de magazine New Look sau Boohoo Marea Britanie. Pentru a vă înregistra veți avea nevoie de: 1. două fotografii de tip pașaport 2. un pașaport valabil sau o carte de identitate Informatii suplimentare: Uniforma este obligatorie pentru toti salariatii. Angajator va ofera fara contracost Uniforma si Echipament: vesta reflectorizanta, hete cu protective metalica. Nu se vor asigura asternuturi sau lenjerie de pat sau vesela Recomandam sa aveti bani de buzunar cel puțin în primele 14 zile

Cerinte

Candidatul ideal: Experienta nu este obligatorie; se ofera training. Fara antecedente penale (se solicita cazier judiciar) Clinic sanatos Persoana sociabila, rabdatoare, adaptabila, amabila

50 pozitii disponibile 66 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai