Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Persons Romania recruteaza pentru clientul sau, un important producator si distribuitor de mezeluri si preparate din carne, un Operator Depozit responsabil si serios. Se lucreaza in schimburile 2 si 3 (14.00 - 22.00 si 22.00 - 06.00) Descrierea jobului: - Pastrarea ordinii si curateniei in depozit si intretinerea corespunzatoare a utilajelor; - Efectuarea cu ajutorul terminalelor WMS a operatiunilor din cadrul depozitului: - Punerea marfii in stoc, transferuri intre locatii, culegere comenzi; - Descarcare si incarcarea marfii din/in mijloacele de transport;

Cerinte

Persons Romania recruteaza pentru clientul sau, un important producator si distribuitor de mezeluri si preparate din carne, un Operator Depozit responsabil si serios. Se lucreaza in schimburile 2 si 3 (14.00 - 22.00 si 22.00 - 06.00) Descrierea jobului: - Pastrarea ordinii si curateniei in depozit si intretinerea corespunzatoare a utilajelor; - Efectuarea cu ajutorul terminalelor WMS a operatiunilor din cadrul depozitului: - Punerea marfii in stoc, transferuri intre locatii, culegere comenzi; - Descarcare si incarcarea marfii din/in mijloacele de transport; Cerinte: - Seriozitate; - Studii medii finalizate; - Disponibilitate la efort fizic si de a lucra in ture; - Responsabilitate; - Disciplina, integritate, capacitate de invatare; Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV printr-un mesaj. Doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati pentru programarea unui interviu.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai