Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Persons Romania recruteaza pentru clientul sau, un important producator si distribuitor de mezeluri si preparate din carne, un Operator Depozit responsabil si serios. Se lucreaza in schimburile 2 si 3 (14.00 - 22.00 si 22.00 - 06.00) Descrierea jobului: - Pastrarea ordinii si curateniei in depozit si intretinerea corespunzatoare a utilajelor; - Efectuarea cu ajutorul terminalelor WMS a operatiunilor din cadrul depozitului: - Punerea marfii in stoc, transferuri intre locatii, culegere comenzi; - Descarcare si incarcarea marfii din/in mijloacele de transport;

Cerinte

Persons Romania recruteaza pentru clientul sau, un important producator si distribuitor de mezeluri si preparate din carne, un Operator Depozit responsabil si serios. Se lucreaza in schimburile 2 si 3 (14.00 - 22.00 si 22.00 - 06.00) Descrierea jobului: - Pastrarea ordinii si curateniei in depozit si intretinerea corespunzatoare a utilajelor; - Efectuarea cu ajutorul terminalelor WMS a operatiunilor din cadrul depozitului: - Punerea marfii in stoc, transferuri intre locatii, culegere comenzi; - Descarcare si incarcarea marfii din/in mijloacele de transport; Cerinte: - Seriozitate; - Studii medii finalizate; - Disponibilitate la efort fizic si de a lucra in ture; - Responsabilitate; - Disciplina, integritate, capacitate de invatare; Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV printr-un mesaj. Doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati pentru programarea unui interviu.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja