Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru unul dintre clientii HOBIJ, o companie olandeza foarte mare, suntem în căutare de LUCRATORI DEPOZIT. (*fara comisioane sau alte costuri ascunse) Jobul presupune organizarea marfurilor la raft, preluarea comenzilor, ambalare, inaintarea pachetelor spre livrare etc. Beneficii: • Un loc de muncă Full-Time, ore suplimentare, ture de zi si de noapte; • Salariu atractiv; • Cazare in apropiere & si transport catre locul de munca cu bicicleta oferita de catre Hobij; • Formare la locul de muncă; • Mediu de lucru placut si atmosfera prietenoasa; • Reprezentantii Hobij (job coaches), prezenti in incinta clientului, va vor oferi asistenta in limba materna; • Contract de munca olandez, cu plata asigurarilor medicale si zile de vacanta flexibile;

Cerinte

Seriozitate in respectarea programului si a indatoririlor de serviciu; • Sa aveti un caracter deschis si sociabil, tinand cont ca veti lucra alaturi de colegi de diferite nationalitati. • Experienta similara este un plus dar nu este absolut necesara; • Limba engleza la nivel conversational este preferabila, dar nu obligatorie pentru toate posturile; • Cazier curat; • Disponibilitate pentru un program ce implica mult mers pe jos (in interiorul depozitului)

100 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane