Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Crownwell Recruitment, una din cele mai importante agenții de recrutare din Europa, avand un impresionant portofoliu de clienti, oferim cei mai buni candidati pentru clientii nostri si si oferim candidatilor nostrii cele mai bune conditii de lucru in strainatate in toate domeniile de activitate. Avand o experienta de peste 7 ani in domeniul compania noastra a plasat candidati pe posturi ce nu necesita experienta cat si pe posturi de management Crownwell Recruitment, angajeaza pentru Anglia Operator Depozit si Preparator comanda, persoane cu abilitati practice,muncitoare si responsabile. Responsabilitati -Pregatirea marfii pentru livrarea catre punctele de vanzare. -Incarcarea paletilor/rafturilor metalice/lazilor cu produse. -Organizarea produselor din depozit in conformitate cu instructiunile primite in casti. -Distribuirea si aranjarea produselor pe categorii si amplasarea in raioane.

Cerinte

Candidatul Ideal -Disponibil pentru lucrul intr-un mediu racoros cu temperaturi cuprinse intre: 0 – 2 Grade Celsius. -Disponibil, pentru program de lucru in ture si weekend. -Dosponibilitate la ridicarea unor greutati de pana la 20 Kg. maxim. -Disponibilitatea de a utiliza un sistem de comunicare cu casti. - Va avea un nivel conversational al limbii engleze. Beneficii -Contract pe o perioada nedeterminata cu incepere imediata. -Garantarea unui numar de 40 – 45 de ore saptamanal, in functie de dorinta angajatului. -Concediu de odihna 28 de zile pe an. -Salriu cuprins intre 1200 £ si 1500£/ luna -Cazarea poate fi asigurata de catre companie, contra sumei de 60£ pe stapamana (pentru loc in camera dubla), respectiv 90£ pe saptamana (camera single), in acest pret fiind incluse utilitatile. -Durata aproximativa a transportului pana a locul de munca variaza intre 25-40 de minute.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 51 persoane au aplicat deja