Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal Crownwell Recruitment angajeaza pentru Anglia! Primele posturi incep pe data de 06.06.2016! Operator Depozit si Preparator comanda – cautam persoane cu abilitati practice, muncitoare si responsabile. Daca te regasesti in descrierea de mai jos esti candidatul ideal pentru noi. -Disponibil pentru lucrul intr-un mediu racoros cu temperaturi cuprinse intre: 0 – 2 Grade Celsius (cu echipament de protectie); -Disponibil pentru program de lucru in ture si weekend; -Capabil sa ridice greutati de maxim 20 Kg; -Disponibilitatea de a utiliza un sistem de comunicare cu casti; -Candidatul va avea un nivel conversational al limbii engleze (conditie obigatorie).

Cerinte

Descrierea jobului Responsabilitati -Pregatirea marfurilor pentru livrarea catre punctele de vanzare. -Incarcarea paletilor/rafturilor metalice/lazilor cu produse. -Organizarea produselor din depozit in conformitate cu instructiunile primite in casti. -Distribuirea si aranjarea produselor pe categorii si amplasarea in raioane. Beneficii -Contract pe o perioada nedeterminata cu incepere imediata. -Garantarea unui numar de 40 – 45 de ore saptamanal, in functie de dorinta angajatului. -Concediu de odihna 28 de zile pe an. -Salariu cuprins intre 1200 £ si 1500£/ luna (in functie de orele/ turele, lucrate). -Cazarea poate fi asigurata de catre companie, pentru primele 3 luni, contra sumei de 70£ pe saptamana (pentru loc in camera dubla), respectiv 90£ pe saptamana (camera single), in acest pret fiind incluse utilitatile. -Transport asigurat de catre angajator (prima saptamana transportul este GRATUIT) -Durata aproximativa a transportului pana a locul de munca variaza intre 25-40 de minute. -Compania noastra percepe o taxa de mediere in valoare de 50£ care se va retine din cel de al patrulea salariu.

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja