Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Persons Romania cauta pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul constructiilor, o persoana responsabila care sa ocupe postul de Operator Facturare. Daca iti organizezi foarte bine activitatea la locul de munca si te remarci prin atitudine profesionista, iti prezentam urmatoarea oportunitate: Responsabilitati: • Emiterea si intocmirea documentelor financiar-contabile (facturi, NIR, proforme) • Efectuarea de incasari in numerar, preluarea documentelor de la echipele de livrari si depunerea la caserie • Verificarea facturilor, documentelor de incasare • Emiterea avizelor de experitie si de transfer aprobate • Arhivarea documentelor

Cerinte

Cerinte: • Cunostinte de operare PC Office (Outlook, Word, Excel) • Notiuni de contabilitate primara • Experienta pe un post similar (facturare)-min 2 ani Candidatul ideal indeplineste urmaroarele caracteristici: • Abilitati bune de comunicare • Abilitati de organizare si structurare a activitatilor • Persoana responsabila, serioasa, constiincioasa, atenta la detalii Beneficii: • Salariu competitiv • Mediu de lucru dinamic • Program in ture • Decont transport Daca evaluezi ca indeplinesti aceste criterii iti asteptam cu interes candidatura!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai