Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Profil Candidat : Tanar(a) la inceput de cariera, cu simtul responsabilitatii, cu dorinta de a invata si de a se alatura unei echipe tinere si motivate. Profil companie : facebook.com/5OCLOCKTeaTime, facebook.com/DolceBacioFlavoredCoffee CE OFERIM : - un loc de munca sigur, o echipa tanara si dinamica, un mediu placut - oportunitati MAJORE de dezvoltare personala si profesionala intr-o afacere care creste sustinut - salariu motivant

Cerinte

Descrierea jobului - Responsabilitati Principale (SE ASIGURA TRAINING DE OPERARE IN SISTEM): - Preluare si procesare comenzi - Asigura diverse operatiuni in sistemul Ciel Gestiune/Prestashop - Alte sarcini conexe sau complementare domeniului de activitate Toate aceste operatiuni se realizeaza in colaborare/sub indrumarea unui coordonator de echipa, de asemenea, in prealabil se asigura training de sistem.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja