Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Se angajeaza Operator Gater pentru o fabrica ce se ocupa cu prelucrarea lemnului din Intorsura Buzaului. Principalele sarcini: - Debitarea de busteni de fag, Utilaj de debitare; - Intretinerea si mentenanta utiliajului; - Ascutirea si tensionarea panzelor; - Verificarea tehnica a parametrilor utilajului conform planului zilnic/saptamana/lunar conform instrurii anterioare realizata impreuna cu Directorul de productie.

Cerinte

Cerinte: - experienta in prelucrarea lemnului sau intr-o pozitie similara constituie un avantaj ; - bune capacitati si abilitatea de intelege materiale tehnice/schema de debitare sau plan de productie conform indicatiilor primite Se ofera: - salariu atractiv - bonuri de masa - bonus in functie de performtanta - orele suplimentare platite; Pentru alte detalii ma gasesti la numarul de telefon: 0720. 534.816

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai