Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aveti experienta ca Operator Mase Plastice? Cunoasteti limba franceza si ati fi dispus sa plecati cu masina personala in Franta pentru un contract de durata? Avem nevoie de dumneavoastra. Cautam 1 Operator Mase Plastice cu experienta de minimum 1 an. Persoana ideala trebuie sa fie muncitoare, cu o buna conditie fizica, obisnuita sa lucreze la temperaturi inalte. Beneficii Job -salarizarea de 1500 euro/luna brut; -cazarea in suma de 400 euro/persoana/luna va este oferita gratuit intr un apartament dotat cu toate utilitatile; -transportul va este decontat in suma de 130 euro/persoana/drum de doua ori pe an; -posibilitatea de prelungire a contractului in functie de performante.

Cerinte

Persoana selectata se va ocupa de: -executarea produselor din materiale plastice; -conducerea, reglarea, explorarea si supravegherea masinariilor; -pregatirea materialelor si amestecurilor necesare; -evitarea, identificarea si corectarea erorilor la locul de munca.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja