Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions recrutează un Operator mașină de Cusut pentru o importantă tipografie din București. Responsabilități: - Realizează controlul calității produselor finite executate pe mașinile de cusut; - Lucrează ca mașinist pe următoarele utilaje: Cusut A99.1 , A99.2 , LU 2210, LU 1561 ,PFAFF 1, PFAFF2; - Execută operațiuni manuale corespunzătoare specificului secției și cele pe mașinile simple (perforat -EPX 700; coltare -IML; tăiat și închis spira -BB1; ambalat mecanic și automat (AMB si BK2 ); închis spira manual -CM 70; aplicat adeziv -992JC; îndoit margini mecanic -600 RC; ștanțat -MACMA; alimentare mașina de adunat și capsat; alimentare mașina perforat , tăiat și închis spira automat; etc.) conform cu indicațiile șefului de atelier; - Confectionează machete și mostre conform indicațiilor șefului de secție.

Cerinte

- Studii medii; - Experiență minimum 1 an în domeniu; - Seriozitate; - Disponibilitate la program prelungit. Oferte (bonusuri): - Salariu fix; - Tichete de masă; - Primă de producție; - Decont abonament transport; - Primă de Crăciun/Paște; - Primă de vacanță anuală.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja