Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Poziție : Operator Mașina de Fasonat Otel Tara : Irlanda de Nord, Marea Britanie harta_politica_Marea_Britanie Locație: Castlewellan, CO Down Poziții disponibile: 2 Locul de munca: Companie privata Salariu BRUT : 10.50 Euro pe ora Ce oferă Angajatorul : Perioada contractului: nedeterminata Se lucrează în medie 50 de ore pe săptămâna Asigurări sociale, Asigurări medicale, Cazare asigurata de angajator GRATUIT Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada Ore suplimentare , Concediu plătit, Condiții de recrutare: Cunoștințe medii de limba engleza scris și vorbit Experienta pe poziția de Operator Mașina Automata REBAR Experienta pe mașinile: EVG si Pedax sau Stema constituie un avantaj

Cerinte

Condiții de recrutare: Cunoștințe medii de limba engleza scris și vorbit Experienta pe poziția de Operator Mașina Automata REBAR Experienta pe mașinile: EVG si Pedax sau Stema constituie un avantaj

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai