Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam pentru clientul nostru, companie ce activeaza in domeniul constructiilor, un Operator Masina de Fasonat Otel-Beton. Postul presupune: - Executarea comenzilor de fasonare otel beton, cu respectarea cerintelor din proiectele tehnice si extrasele de armatura; - Alimentarea utilajelor, reglarea acestora la parametrii optimi de functionare, programarea corecta a executiei semifabricatelor, conform etichetelor primite; - Exploatarea utilajelor conform prescriptiilor de functionare; - Mentinerea in stare de functionare precum si verificarea periodica a utilajului - Remedierea defectiunilor si disfunctionalitatilor utilajului, care apar in timpul procesului de productie; - Executarea comenzilor de fasonare otel beton conform cerintelor primite din partea clientului; - Stocarea in calculatorul masinii de fasonat a modelelor executate si administrarea bazei de date cu modelele aferente

Cerinte

- Experienta in domeniu de minim 6 luni - 1 an ( operator pe utilaje de fasonat otel beton sau operator masini cu comanda numerica) - Studii medii (reprezinta un avantaj calificarea de operator sau fierar betonist) - Seriozitate, corectitudine si implicare activa in activitatea desfasurata Beneficii Oferite Program de lucru: L-V in schimburi ( 7:00 - 17:00; 17:00 - 01:30 ) Salariu atractiv; Cazare asigurata (pentru persoanele din afara Bucurestiului); Tichete de masa;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai