Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Te incurajam sa aplici daca: - ai bune abilitati de comunicare, planificare si organizare; - esti proactiv, creativ si capabil sa gasesti cele mai bune solutii pentru client; - esti serios si perseverent in atingerea obiectivelor propuse; - dornic sa acumulezi informatii noi si sa te dezvolti profesional.

Cerinte

In ce va consta activitatea ta: - vei mentine legatura telefonic si prin e-mail cu clientii unor companii de renume; - vei ajuta la indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/ echipa; - vei participa la training-uri de specialitate si proiecte variate in cadrul carora cunostintele si abilitatile tale pot fi perfectionate. - vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe. Ce beneficii vei avea: - program de lucru flexibil; - concursuri motivationale si activitati împreuna cu echipa; - training de specialitate ; - salariu fix + tickete de masa + bonusuri in functie de realizari; - asigurare medicala; - oportunitati reale de promovare in cadrul companiei. Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja