Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Atributii: - preluare apeluri/sesizari din partea clientilor companiei si gestionarea lor conform procedurilor de lucru; - interactiunea cu clientii unei companii de renume din domeniul energiei electrice.

Cerinte

Aplica daca: Ai o atitudine orientata spre client; Esti deschis, comunici cu usurinta si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni; Esti pasionat de interactiunea cu clientii sau ai dori sa acumulezi experienta in acest segment de activitate; Desi nu ai o experienta profesionala bogata, te adaptezi rapid si inveti repede Beneficii: - Pachet salarial motivant (salariu fix, tichete de masa, bonusuri) ; - Program de lucru full-time flexibil; - Contract de munca pe perioada nedeterminata; - Asigurare medicala privata; - Atmosfera prietenoasa, mediu de lucru oportun pentru dezvoltare; - Locatie centrala.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai