Detalii loc de munca

Descrierea jobului

* Deruleaza activitatea de vanzare de produse si servicii ale agentiei avand in vedere fidelizarea clientilor • Informeaza clientii in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare; • Furnizeaza informatii utile clientilor despre serviciile oferite; • Incaseaza banii sau alte forme de plata pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice. * Participa la gestionarea marfurilor din agentie conform procedurilor si instructiunilor operationale ale companiei * Minimizeaza plangerile clientilor (rezolvarea prompta a acestora) * Asigura curatenia din cadrul agentiei conform standardelor igienico-sanitare * Supervizeaza activitatile din agentie atunci cand Seful de agentie nu este prezent.

Cerinte

Experienta relevanta de lucru in relatia directa cu clientii; Experienta in gestiune si lucrul cu marfa constituie un avantaj; Cunostinte de operare PC – nivel mediu; Cunostinte limba engleza - constituie un avantaj; Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare; Disponibilitate de lucru in ture prelungite Persoana echilibrata, responsabila, energica si constiincioasa- Loialitate, corectitudine si seriozitate.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja