Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Un loc de munca sigur intr-o companie europeana unde inveti si promovezi; • Transport asigurat; • Transparentă si claritate în ceea ce priveste criteriile de promovare (implicit cresterea salariului net); • Pachet salarial format din: • Salariu de baza ce creste progresiv; • Tichete de masa; • Bonus lunar de performanta foarte atractiv; • Plata sporurilor conform Codului Muncii (spor ore suplimentare, spor de noapte, spor weekend); • Multiple beneficii extrasalariale;

Cerinte

• Seriozitate si stabilitate la locul de munca; • Program de lucru 2 sau 3 schimburi; • Capacitate de lucru în picioare. DS Smith Packaging Romania este parte a grupului DS Smith Plc, organizatie multinationala fondata in 1940 in Londra. Operam in peste 20 de tari si avem circa 28.000 de angajati.  Valorile companiei Ds Smith Packaging Romania sunt: GRIJA, AMBITIE, INCREDERE, ADAPTABILITATE, TENACITATE. Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja