Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie de productie angajeaza 3(trei) OPERATORI in sectia de Productie. OFERTA: - salariu de 1.400 Ron net/luna, conform contractului colectiv de munca de la nivelul societatii; - tichete de masa lunar, prime de concediu, de Paste si Craciun; - decontare transport; - concediu de odihna anual ( 22 – 24 zile/ an, in functie de vechimea in munca) - mediu de lucru stabil (contract de munca, control medical periodic, etc. ); Persoanele interesate de posturile vacante sunt rugatiesa se prezinte la sediul societatii din B- dul Preciziei, Nr. 1, Sector 6, BUCURESTI, de LUNI pana VINERI, intre orele 8. 00 - 15. 00. Relatii la telefon: 031. 822. 23. 10.

Cerinte

CERINTE: - disponibilitate pentru program de lucru in schimburi astfel: orele 5.30 – 14.00 si 13.30 – 22.00; - Seriozitate, disciplina, rezistenta la efort fizic; - varsta maxima 45 ani

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja