Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asamblarea calculatoarelor conform cu procedurile stabilite; Diagnosticare(pre-test); Depanare folosind echipamentul original; Testarea componentelor; Impachetarea echipamentelor – Salariu de 85 Kc/ h – Avans pentru masa saptamanal de 1000 Kc – Cazare gratuita in camere de 4 persoane transport gratuit la locul de munca * Cei care nu stau pe cazarea asigurata de firma vor primi 3000 Kc/persoana bani pentru chirie * Pentru cupluri camere de 2 persoane – Transport gratuit din Romania in Cehia pentru grupuri mai mari de 20 de persoane – Asigurare medicala – Echipament special de protectie – Card special de acces in firma

Cerinte

Cunostiinte despre PC; Limba engleza nu este necesara; Limba ceha sau slovaca constituie un avantaj; Experienta in domeniu constituie un avantaj; Indemanare; Disponibilitate de a lucra in schimburi; Disponibilitatea de a lucra 12 ore (cu pauze) la banda de montaj in picioare; Sanatos; Automotivant si dorinta de munca.

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja