Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cehia

Descrierea jobului - Cehia

Unul dintre clientii nostri, o firma multinationala de productie PC-uri si servere industriale, angajeaza Operatori Productie pentru fabrica din Cehia. Responsabilitati: - asamblare piese, componente PC si servere industriale

Cerinte

Cerinte: - limba Engleza (intelegere si comunicare)- minim nivel mediu - OBLIGATORIU; - disciplina, seriozitate si constiinciozitate in munca; - experienta in asamblare, reparare PC reprezinta avantaj. Beneficii: - transport asigurat din Oradea in Republica Ceha; - cazare asigurata in Republica Ceha pe perioada contractului; - transport asigurat intre locatia de cazare si locul de munca; - bonusuri de prezenta, calitate si performanta; - bonus pentru recomandare (in cazul in care ne recomandati o persoana care se angajeaza la clientul nostru, indiferent daca dumneavoastra va angajati prin firma noastra sau nu)- 100 euro; - bonus de stabilitate - 200 euro daca candidatul lucreaza minim 2 luni in companie; - sporuri salariale pentru posturile superioare asamblarii; - avans din salariu dupa primele 3 zile de activitate; - posibilitate de promovare in cadrul firmei; - NU se percepe nici un fel de comision!!! - avans din salariu dupa primele 3 zile de activitate; - posibilitate de promovare in cadrul firmei; - NU se percepe nici un fel de comision!!! Descrierea firmei: SK EXPRES RO este o firma multinationala de recrutare, care intermediaza forta de munca in Republica Ceha, in domeniul IT.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

50 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai