Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Unul dintre clientii nostri, o firma multinationala de productie PC-uri si servere industriale, angajeaza Operatori Productie pentru fabrica din Cehia. Responsabilitati: - asamblare piese, componente PC si servere industriale Beneficii: - transport asigurat din Oradea in Republica Ceha; - cazare asigurata in Republica Ceha pe perioada contractului; - transport asigurat intre locatia de cazare si locul de munca; - bonusuri de prezenta, calitate si performanta; - sporuri salariale pentru posturile superioare asamblarii; - avans din salariu dupa primele 3 zile de activitate; - posibilitate de promovare in cadrul firmei; - NU se percepe nici un fel de comision!!!

Cerinte

- limba Engleza (intelegere si comunicare)- minim nivel mediu - OBLIGATORIU; - disciplina, seriozitate si constiinciozitate in munca; - experienta in asamblare, reparare PC reprezinta avantaj.

20 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja