Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie Multinațională care produce PC-uri și servere industriale, angajează Operatori Producție. Fabrica este localizată în Cehia. Beneficii: - transport asigurat din Oradea în Republica Cehă; - cazare asigurată în Republica Ceha pe perioada contractului; - transport asigurat între locația de cazare și locul de munca; - bonusuri de prezență, calitate și performanța; - bonus pentru recomandare (în cazul în care ne recomandați o persoana care se angajează la clientul nostru, indiferent dacă dumneavoastră va angajați prin firma noastra sau nu)- 100 euro; - bonus de stabilitate - 200 euro dacă candidatul lucrează minim 2 luni în companie; - sporuri salariale pentru posturile superioare ansamblării; - avans din salariu dupa primele 3 zile de activitate; - posibilitate de promovare în cadrul firmei; - NU se percepe nici un fel de comision la angajare!

Cerinte

Cerințe: -Disciplină, seriozitate și conștiinciozitate la locul de muncă Reprezintă avantaj: -Limba Engleză (înțelegere și comunicare) -Experiență în domeniu (asamblare, reparare PC-uri)

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja