Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Slovacia

Descrierea jobului - Slovacia

Clientul nostru din Slovacia unul dintre cei mai buni furnizori la nivel mondial de componente, sisteme si servicii folosite in aparatele de incalzire, aer conditionat, gatit/racire pentru uz comercial si rezidential si termostate cauta in prezent Operator Productie. Beneficii: • cazare asigurata si platita de angajator; • abonament gratuit pe mijloacele de transport in comun din oras; • bonusuri de productie si performanta; • bonus de recomandare; • orele suplimentare din timpul saptamanii sunt platite cu un spor de 25% • orele de noapte si cele din weekend se platesc cu un spor de 50%

Cerinte

- dexteritate manuala; - o conditie medicala si fizica buna; - responsabilitate, acuratete si incredere; - disciplina la locul de munca; - dorinta de a lucra ore suplimentare; - preferabil experienta in lucru pe linia de productie - limba engleza nivel incepator sau mediu

50 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai