Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitățile tale în cadrul echipei: - operatorul va solicita telefonic efectuarea platii, incercand sa rezolve eventualele contestatii; - gestionarea apelurilor cu clienții, înregistrarea datelor în sistemul companiei; - asigurarea unui nivel înalt de calitate al serviciilor de reprezentare, conform cu standardele stabilite de către companie; - raportarea constantă către superiorul direct și management;

Cerinte

Candidatul ideal - abilități de comunicare și negociere, orientare către succes - cunoștințe MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet browsing) - experiența anterioară în analiza credite / recuperare creante (Constitue un avantaj); Beneficii: - program de lucru avantajos; - salariu competitiv; - posibilitatea de bonusare în funcție de rezultatele obținute; - dezvoltare profesională, training și posibilitate de avansare în cadrul companiei; - condiții profesionale de lucru; - atmosfera competitivă în cadrul unei echipe tinere.

Restrictii

Limbi straine necesare Italiana

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai