Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Intermarin recruteaza candidati pentru pozitia: Operator Strungar CNC, pentru proiecte in domeniul industrial in Olanda. Tip proiect: constructii metalice NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Responsabilitati: -Operarea pe freze de control numeric FANUC -Selectarea și setarea instrumentelor și parametrilor pe strunguri cu comandă numerică, -Efectuarea lucrărilor în conformitate cu documentația tehnică -Supravegherea funcționării corecte a mașinii -Verificarea preliminară a corectitudinii produselor -Efectuarea unor modificări simple ale programului Oferta: -Salarizare: 14-16 euro /ora 40 ore/ saptamana(conform legislatiei olandeze). Orele suplimentare se platesc aditional -Plătițile se vor face în fiecare săptămână în contul dvs. -Compania angajatoare plateste : Zborul dus-intors cu avionul, certificatul safety VCA, taxele si impozitele conform legislatiei olandeze -Angajatul plateste: asigurarea de sanatate si cazarea (70 euro NET/saptamana).

Cerinte

-Experiență de minim 3 ani de operare pe strung CNC -Cunoașterea sistemului de control FANUC -O bună cunoaștere a desenului tehnic -Cunostinte de limba engleza -Cunoașterea instrumentelor de măsurare, a instrumentelor de tăiere și a proceselor tehnologice -Abilitatea de a lucra în echipă -Atentie sporita la detalii,precizie și acuratete -Permisul de conducere B, constituie un avantaj

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai