Detalii loc de munca

Descrierea jobului

LiveCOM își mărește echipa de Telesales și caută colegi noi. RESPONSABILITĂȚI: • planificarea, prioritizarea și respectarea rutei zilnice de apeluri, conform procedurilor • contactarea telefonică a clienților și identificarea persoanei de decizie sau a responsabilului de marketing • trimiterea contractelor de colaborare și supervizarea / soluţionarea derulării contractelor, conform înţelegerii iniţiale • realizarea zilnică a rapoartelor de activitate și completarea lor pe intranet-ul companiei • îmbunătățirea constantă a volumului de vânzări lunare BENEFICII: • salariu fix și bonuri de masă • comisioane și bonusuri în funcție de rezultate • training de inițiere • fructe, apă și cafea la birou • mediu de lucru pozitiv Aplică și haide să ne cunoaștem.

Cerinte

CERINȚE: • experiența în vânzări / relații cu clienții consituie avantaj • excelente abilități interpersonale • bune abilități de planificare, organizare și prioritizare • amabilitate și conștinciozitate • atitudine pozitivă

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja