Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Initierea apelurilor in vederea promovarii si vanzarii serviciilor Orange; - Realizeaza planurile de vanzari setate; - Identifica nevoile clientilor, ofera raspunsuri profesioniste, se implica activ in rezolvarea problemelor semnalate de clienti; - Participa la sesiunile de feedback pentru imbunatatirea performantelor proprii. Te asiguram de: - management cu experienta in domeniul vanzarilor - training de specialitate și coaching profesionist - motivare si evaluare profesionala - pachet de beneficii stimulativ: salariu fix + comision din vânzări. - program de muncă standard de 5 zile saptămânal (luni-vineri), 8 ore/zi.

Cerinte

- Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client; - Atitudine pozitiva, personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă; - Auto-motivat si cu spirit de echipa; - Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse; - Cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office); - Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj.

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja