Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Căutam colegi sociabili și dornici să lucreze într-o companie multinațională în domeniul telecomunicațiilor. Apreciem oamenii implicați și serioși, așadar, ne bucurăm să învățăm și să creștem împreună. Dacă iți dorești un program de lucru flexibil și să beneficiezi de un salariu atractiv, avem toate caracteristicile vizate de către tine! • Promovează și vinde atât proactiv cât și reactiv serviciile clienților Utilizatorului, la fiecare convorbire cu clientul. • Urmărește stadiul cererilor înregistrate și contactează clientul, atunci când e cazul, pentru a-i oferi informațiile necesare pentru semnarea contractului. • Pregateste informatiile necesare procesului de negociere in vederea retinerii clientilor. • Identifică nevoia clienţilor potenţiali, subliniază beneficiile produselor şi serviciilor, promovează serviciile clienților. • Utilizează toate informaţiile şi resursele disponibile în scopul reţinerii clienţilor în reţea.

Cerinte

De asemenea, sunt câteva caracteristici pe care le vizăm și noi: - Cunoasterea regulilor gramaticii limbii romane; ​- Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office; ​- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere; - Abilitatea de a lucra efectiv cu oamenii, de a se adapta diferitelor tipuri de persoane cu care interactioneaza; ​- Capacitate de focalizare pe detalii; - Capacitate de identificare si rezolvare de probleme; promptitudine in oferirea raspunsurilor la intrebarile clientilor, abonatilor.

6 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai