Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o importanta companie de telecomunicatii din Romania, recrutam Operator Vanzari prin telefon. Descrierea postului: Activitatea se va desfasura exclusiv via telefon & email si presupune relationarea cu abonatiii companiei in vederea mentinerii relatiilor deja existente si in scopul promovarii diferitelor servicii. - identificarea cu succes a nevoilor clientului - raspunderea prompta la solicitarile acestora - promovarea serviciilor companiei intr-un mod profesionist

Cerinte

- Studii medii/superioare - Abilitati in operarea pe calculator - Abilitati de comunicare si relationare foarte bune - Atent la detalii - Limba engleza nivel conversational - Experienta in domeniu reprezinta un avantaj Norma de lucru: 4h / 6h Beneficii: - Training - Salariu atractiv + bonuri de masa+commission de vanzare - Oportunitati de dezvoltare profesionala

30 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja