Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Vrei o schimbare in cariera sau esti in cautarea unui loc de munca ? BSG Amanet & Exchange iti ofera sansa sa te dezvolti intr-o companie cu peste 400 de angajati. Lucrand pe acest post: - iti vei dezvolta abilitatile de comunicare si negociere cu clientii; - vei sti sa gestionezi corect valorile; - vei invata sa recunosti bijuteriile din materiale pretioase (aur, argint); - vei avea ocazia sa vinzi cele mai noi produse electronice; - vei invata sa identifici bancnotele autentice ale valutelor cunoscute; - iti vei imbogati cunostintele de gestiune si contabilitate primara; In cadrul companiei vei fi apreciat si vei beneficia de: - contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga; - perioada de formare la angajare si training-uri periodice in domeniul amanetului; - salariu + tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare din luna (valoarea unui tichet de masa este de 15 lei); - spor anual de vechime in cadrul companiei; - bonusari periodice corelate cu performanta obtinuta; - prima de Paste, Craciun si de 8 Martie; - preturi si comisioane speciale la serviciile companiei. Descrierea companiei BSG Amanet & Exchange este lider pe piata din Romania in domeniul amanetului. Primele servicii oferite clientilor au fost amanet si vanzare bijuterii din aur. In ultimii doi ani BSG Amanet & Exchange a venit in intampinarea clientilor cu noi servicii: amanet si vanzare argint, produse electronice si autoturisme si activitatea de schimb valutar. BSG Amanet & Exchange s-a extins si din punct de vedere geografic, compania fiind prezenta cu peste 130 de agentii in 23 de judete. Datorita extinderii si serviciilor noi oferite clientilor, ne marim in mod constant echipa, ajungand in 2017 la peste 400 angajati. In cadrul companiei BSG Amanet & Exchange se pune accent pe dezvoltarea angajatilor, acestia avand oportunitate continua de a avansa. Activitatea se desfasoara in caserie blindata, respectand normele legale privind securitatea angajatilor si a clientilor.

Cerinte

Pentru a te alatura echipei BSG Amanet & Exchange ai nevoie doar de: - studii medii / superioare; - cunostinte de operare calculator; - dorinta de a invata lucruri noi; - disponibilitate de a participa la cursul initial de pregatire ce se organizeaza in Baia Mare (judetul Maramures), impreuna vom stabili perioada training-ului in functie de disponibilitatea ta;

8 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai