Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Responsabilitati Cautam operatori pentru asamblarea componentelor electronice conform instrucţiunilor de lucru date, pentru marii producători din industria automobilelor. Oferta (bonusuri, beneficii) - Salariu motivant; - Bonusuri lunare de până la 20% din salariu; - Spor pentru orele lucrate noaptea - 30 %; - Bonuri de masă din prima zi; - Transportul gratuit; - Asigurare privata de sanatate; - Pregătire profesională excelentă şi condiţii foarte bune de lucru;

Cerinte

Cerinte - Disponibilitate de a lucra în schimburi. Oferta (bonusuri, beneficii) - Salariu motivant; - Bonusuri lunare de până la 20% din salariu; - Spor pentru orele lucrate noaptea - 30 %; - Bonuri de masă din prima zi; - Transportul gratuit; - Asigurare privata de sanatate; - Pregătire profesională excelentă şi condiţii foarte bune de lucru;

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai