Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar. Responsabilitati: - Verificarea documentelor incarcate in SharePoint; - Verificarea calitativa si cantitativa a documentelor; - Mentinerea legaturii cu agentiile in vederea rezolvarii situatiilor aparute in procesul de verificare a documentelor; - Corespondenta cu clientii pe e-mail; - Verificarea informatiilor introduse in sistem; - Indeplineste alte sarcini cerute de superiorul direct. Contract initial pe perioada determinata de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Program de lucru: L-V 9:00 - 18:00, zona Aurel Vlaicu.

Cerinte

Cerinte - Studii superioare economice in curs de finalizare/ finalizate; - Limba engleza nivel mediu; - Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office - Excel); - Persoana placuta, organizata, disciplinata, serioasa si amabila; - Simt al situatiilor, diplomatie si tact; - Persoana responsabila si de incredere, orientata spre obtinerea de rezultate. Beneficii Oferite Pachet salarial: - 1400 lei net

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja