Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Operator calculator pentru clinici medicale si spitale private din Bucuresti. Descrierea jobului: Program de lucru: in ture, 8 ore/zi de Luni pana Vineri si 2 zile de Sambata/luna Oferta beneficii: - Program de lucru flexibil; - Training de instruire; - Abonament medical, pachet special pentru angajati; Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica. Trimite CV-ul tau la adresa de email indicata. Doar candidatii eligibili vor fi contactati pentru programarea interviurilor Profiles Recruitment este o firma de recrutare, selectie si plasare de personal acreditata ANOFM ca furnizor de servicii de mediere a muncii pe piata interna din anul 2004. Ne recomanda experienta de 12 ani pe piata muncii din Romania.

Cerinte

Candidatul ideal: - Studii medii finalizate; - Cunostinte MS Office; - Experienta anterioara pe un post similar - constituie avantaj experienta in domeniul medical; - Persoana flexibila, responsabila; - Foarte bun spirit de organizare; - Capacitate de concentrare; - Atentie distributiva; - Abilitati tehnoredactare: acuratete a datelor introduse, viteza buna de tastare (se va da test eliminatoriu de typing).

7 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja