Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Prompt Service Clima SRL este o societate ce activeaza de peste 20 ani in domeniile: climatizare, ventilatie, incalzire, instalatii sanitare si electrice. Candidatul ideal este o persoana tanara, dinamica, avand dorinta de a se dezvolta in cadrul unei firme in crestere. RESPONSABILITATI / BENEFICII: -Operarea cu soft-ul personalizat al companiei; -Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; -Obtinerea informatiilor de specialitate; -Introducerea si editarea informatiilor in baza de date a companiei (magazin online); -Folosirea diferite motoare de cautare online, tinerea evidentei a mai multor conturi ale firmei pe diferite site-uri, comparatoare, etc. Mediu de lucru placut, echipa tanara. Salariul atractiv.

Cerinte

-Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj; -Bune abilitati de operare calculator (suite office: Microsoft, Libre, OpenOffice); -Cunostinte in HTML, PHP, CSS, SQL, Adobe Photoshop, constituie un avantaj; -Acuratete la preluarea si verificarea datelor; -Abilitati de organizare a timpului si de prioritizare; -Cunostinte sisteme de operare;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja