Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

GiGroup angajeaza Operator call-center pentru una dintre cele mai importante companii, ce activeaza in domeniul telecomunicatii. Iti putem oferi: - Program flexibil; - Salariu fix; - Tichete de masa; - Bonus de performanta; - Traininguri de specialitate; - Posibilitati de promovare in cadrul companiei.

Cerinte

Ne dorim sa ai: - Orientare catre client si catre nevoile lor; - Orientare catre realizarea obiectivelor; - Abilitati de comunicare, abilitati de ascultare activa; - Experienta pe un post similar reprezinta avantaj; - Cunostinte operare / instalare software / depanare PC; - Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu Descrierea jobului - Ofera suport prin telefon pentru clientii persoane fizice, ce folosesc servicii de date, voce si televiziune; - Ofera suport prin telefon pentru clientii persoane fizice, ce sunt abonati la serviciul CDMA fix si mobil; - Opereaza datele in aplicaţiile specifice; - Participa la toate sesiunile de instruire pentru imbunatatirea performantelor proprii; - Mentine confidentialitatea datelor cu caracter profesional.

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai