Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti un venit, fie chiar si suplimentar? Daca da, TNS CSOP - BUCURESTI, una dintre cele mai cunoscute companii de cercetare a opiniei publice, angajeaza persoane dinamice pentru postul de operator call center (realizarea sondajelor de opinie prin telefon). Avantaje: - prezenta zilnica nu este obligatorie, poti veni doar atunci cand iti permite programul; - program flexibilre/zi; - poti veni dimineata sau seara, incadrandu-te in intervalul 09:00-20:00; - plata avantajoasa, fixa – pe ora; - ai sansa de a-ti creste venitul initial cu ajutorul bonusurilor noastre privind performanta ta. Interesant, nu? Trimite C.V.-ul tau si te vom suna in cel mai scurt timp. . Elimina Salveaza Distribuie Aplica

Cerinte

Cerinte: - minim studii medii; - seriozitate; - punctualitate; - cursivitate in vorbire; - fire comunicativa; - dorinta de munca si dezvoltare Se lucreaza in schimburi de minim 3-4 ore in intervalul orarin zilele pe care le ai disponibile. Se poate lucra atat dimineata, cat si dupa – amiaza sau seara, precum si in weekend daca esti disponibil. Beneficii: - mediu de lucru placut si dinamic; - flexibilitate in programul de lucru; - oportunitati de dezvoltare profesionala si personala; - echipa tanara si profesionista

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja