Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Neptune RH, recruteaza pentru o importanta societate italiana, actor foarte prezent pe piata internationala in domeniul bancar si cel de retail, operatori call-center domeniul Virtual Banking. Daca vorbesti limba italiana si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu competitiv, esti candidatul ideal.

Cerinte

Cerinte: - Limba italiana, nivel B2 - Abilitatea de a naviga pe Internet folosind diferite browsere - Cunostinte de operare PC, Windows - Cunostinte de sisteme de operare Android si iOS - Disponibilitatea de a se deplasa in Italia pentru training, timp de o luna - Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj Beneficii: - Pachet salarial atractiv - Un mediu de lucru competitiv cu reale oportunitati de promovare - Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesional international Postul este bazat la Timisoara. NU PERCEPEM COMISION!!!

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai