Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana sociabila, ambitioasa si plina de energie? Te invitam sa te alaturi echipei optimistilor. Recrutam un operator call-center pentru o companie ce se ocupa cu realizarea studiilor de piata si a sondajelor de opinie. Ce vei face: • vei contacta telefonic diverse persoane; • vei culege toate informatiile necesare; • vei introduce corect datele in calculator; • vei participa la indeplinirea obiectivelor echipei. Beneficii: - salariu negociabil in functie de experienta; - bonuri de masa; - posibilitatea prelungirii contractului de munca; - sansa de a te alatura unei echipe de profesionisti.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana sociabila, adaptabila la situatii dificile si proactiva. Abilitati excelente de comunicare si gandire strategica. Experienta in domeniu de minimum 6 luni constituie avantaj. Absolvent de studii superioare sau medii. Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (scris, citit, vorbit).

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja