Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Quanta Resurse Umane angajeaza Operatori Call Center-limba romana- IN-BOUND, pentru o companie client localizata la metrou Grozavesti. Responsabilitati: - relationare cu clientii existenti ai companiei TELEKOM Romania; - preluarea apelurilor telefonice conform procedurilor si identificarea nevoilor clientilor - realizarea target-ului de apeluri. Beneficii: -Training platit 3 saptamani la sediul Telekom - Program flexibil in ture, in intervalul orar 07:00-23:00 de luni pana duminica, cu 48 de ore libere - Salariu net de baza : 1.150,00 lei + bonuri de masa + bonusuri de performanta; - Mediu de lucru tanar si dinamic; - Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Cerinte

Cerinte: - excelente abilitati de comunicare si ascultare; - cunostinte operare PC; - orientare catre atingerea obiectivelor; - experienta in call center reprezinta un avantaj.

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai