Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ContactCenter, cu sediul in Cluj-Napoca, este o companie care opereaza in domeniul serviciilor callcenter: outbound- cercetari de piata, telemarketing, sondaje de opinie- si inbound- asistenta online sau la telefon pentru clienti, care pot fi persoane fizice si juridice, oferire de solutii, gestionarea semnalarilor primite de la clienti.

Cerinte

Esti vorbitor de limba italiana si te intereseaza un loc de munca in domeniul callcenter? Aplica la postul nostru de operator callcenter. Nu sunt necesare cunostinte specifice sau experienta anterioara. Ce ar trebui sa faci? Noi iti punem la dispozitie toate informatiile necesare si o baza de date, iar tu vei contacta diferite persoane din aceasta baza de date cu scopul de a realiza studii de piata sau proiecte telemarketing. Cum ar trebui sa fii? • Bun cunoscator de limba italiana • Convingator • Orientat catre client Ce iti oferim? • Program de lucru part-time • Pachet salarial atractiv, care include si bonuri de masa • Posibilitatea de a beneficia de gratuitate sau discount-uri la serviciile medicale oferite de una dintre clinicile private din Romania

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja