Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ContactCenter este o companie care opereaza in domeniul serviciilor callcenter: outbound- cercetari de piata, telemarketing, sondaje de opinie- si inbound- asistenta online sau la telefon pentru clienti, care pot fi persoane fizice si juridice, oferire de solutii, gestionarea semnalarilor primite de la clienti. Sediul companiei noastre este in Cluj-Napoca. Beneficii: • Posibilitatea de a lucra part-time (4 sau 6 ore/ zi) • Pachet salarial atractiv • Posibilitatea de a beneficia de servicii medicale la una dintre cele mai cunoscute clinici de sanatate private din Romania • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si interactionare • Dobandirea de experienta calificata in domeniul serviciilor callcenter

Cerinte

Solicitari: · Cunostinte bune de limba germana sau italiana (cunoasterea limbii engleza constituie un avantaj) · Seriozitate si implicare

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja