Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

De ce sa vii la noi? Vei invata intregul proces de fabricare a cimentului avand rolul de a asigura procesul de fabricare functionarea in parametrii prestabiliti si la nivelul calitativ cerut. In cadrul acestui post vei avea ca responsabilitate:  Monitorizarea continua a proceselor tehnologice in cadrul fabricii utilizand toate instrumentele disponibile pentru a asigura siguranța angajaților, funcționarea corecta a utilajelor, integritatea echipamentului si respectarea reglementarilor de mediu.  Operarea echipamentelor din camera de comanda;  Asigurarea functionarii la parametrii tehnici/ tehnologici, a tuturor utilajelor din fluxul tehnologic;  Asigurarea calitatatii produselor finite din fiecare etapa a fluxului tehnologic. Iti oferim:  Mediu profesionist de invatare si dezvoltare;  Locuinta si utilitati pentru cei care provin din alte regiuni ale tarii;  Beneficii atractive financiare si non financiare ;  Reducere pentru masa la cantina din incinta fabricii;  Transport asigurat.

Cerinte

Daca:  esti pasionat de tehnologie si automatizari;  ai studii medii/superioare in domeniul tehnic ;  detii cunostinte tehnice in domeniul automatizarilor ;  ai cunostinte in informatica;  esti o persoana dinamica, cu initiativa, motivata sa lucreze in mediul industrial;  detii cunostine medii de limba engleza;  si mai ales ai dorinta de a invata .

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai