Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Lume lume! Echipa noastra de cercetare asteapta sa-si cunoasca noul coleg/ noua colega. Noi te invatam tot, vei avea parte de training si coaching de calitate, tu hai doar cu abilitatile tale de a fi atent la detalii :) Poti sa locuiesti oriunde in tara, deoarece vei putea lucra remote. Noi credem ca oamenii buni trebuie sa aiba o sansa, indiferent in ce oras sau chiar in ce sat locuiesc. Ce asteptari avem: Sa introduca in baza de date informatiile gasite. Sa caute minutios date de contact intr-un timp scurt Sa fie o persoana organizata si atent la detalii ( atat pe birou, cat si in gandire ) Ce oferim noi? • Flexibilitate multa. Nu ne intereseaza cand si cat muncesti, atat timp cat indeplinesti toate cerintele din acea zi. • Pachet salarial motivant *Poti lucra de acasa, cand iti permite timpul Cine suntem? Noi oferim solutii de marketing s de business intelligence personalizate firmelor din domeniul constructiilor. Nu ne place sa ne laudam, dar de 10 ani activam in domeniul studierii si monitorizarii constructiilor, timp in care am ajuns lideri de piata. :). Pentru mai multe informatii va rog sa vizitati ibcfocus . ro Daca te regasesti in descrierea de mai sus, asteptam CV-ul tau la adriana ibcfocus . ro

Cerinte

Ce ne-ar impresiona? Sa ai experienta intr-un job ce presupune atentie la detalii Sa fie o persoana curioasa, dornica sa invete lucruri noi. :) Si sa fii harnic. Ne plac oamenii care pot sa faca aceeasi munca intr-un timp mai scurt.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai