Detalii loc de munca

Descrierea jobului

GiGroup angajeaza pentru un client cu renume in industria constructiilor OPERATORI CNC PE MASINI MEP DE FASONAT FIER BETON. Cerinte: - Candidatul ideal, trebuie sa aibe, de preferinta experienta anterioara - Pot invata si persoane care nu au mai lucrat pe CNC, pentru ca programul este simplu. - Nu exista restrictionare de varsta, atat timp cat oamenii sunt in putere. - Se va da proba de lucru, perioada de acomodare, instruire cu privire la activitatile zilnice - Se doresc persoane integre, muncitoare si serioase. Descrierea jobului Responsabilitati: - exercitarea operatiunilor de debitare cu ajutorul foarfecelui de otel beton si operatiunile de fasonare cu ajutorul masinii de indoit otelul beton - Introducerea datelor de formare la partea de deservire a masinii; - Va supraveghea in permanenta masinariile si va asigura desfasurarea lucrului bine facut Beneficii: Contract: 6 luni, cu intentia expresa de prelungire, in cazul in care omul se descurca bine Program: 3 schimburi Nu se fac ore suplimentare dar se lucreaza 1 sau 2 sambete pe luna, platit suplimentar Pachet salarial: salariu fix + tichete de masa + decontarea transportului

Cerinte

Descrierea companiei Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja